Soupisky družstev 2017/2018
- Podrobnosti
- Zveřejněno 21. 9. 2017 14:25
- Napsal David Semančík
Družstvo A - krajská soutěž MKŠS
Šach. | Jméno | Rtg | Typ |
---|---|---|---|
1 | Cudnik Andrzej | 2003 | Z, C |
2 | Drygalski Wojciech | 2101 | Z, C |
3 | Wolynski Krzysztof | 2118 | Z, C |
4 | Miszczak Dariusz | 2074 | C |
5 | Brezík Petr | 1784 | Z |
6 | Barcuch Radek | 1856 | Z |
7 | Crha Břetislav | 1786 | Z |
8 | Havlík Vlastimil | 1668 | Z |
9 | Martínek Václav | 1753 | Z |
10 | Barteček Ladislav | 1703 | |
11 | Adamčík Bohdan | 1651 | |
12 | Šejda Karel | 1579 | |
13 | Hradil Jiří | 1000 | |
14 | Semančíková Lucie | 1000 | |
15 | Adamčík Jan | 1351 | |
16 | Semančík Jiří | 1230 |
Družstvo B - krajská soutěž MKŠS
Šach. | Jméno | Rtg | Typ |
---|---|---|---|
1 | Sikora Matouš | 1950 | Z |
2 | Cieslak Patrycjusz | 1988 | Z, C |
3 | Hanák Tomáš | 1872 | Z |
4 | Fritz Antoni | 1830 | Z, C |
5 | Cieslak Wiktoria | 1824 | Z, C |
6 | Kosňovský Radim | 1640 | Z |
7 | Brzezny Petr | 1772 | Z |
8 | Kunz Petr | 1709 | Z |
9 | Semančík David | 1794 | |
10 | Lipus Drahomír | 1473 | |
11 | Brhel Zdeněk | 1323 | |
12 | Ptak Josef | 1000 | |
13 | Beran Luděk | 1000 | |
14 | Beran Daniel | 1100 | |
15 | Budník Radek | 1097 | |
16 | Kuzňarský Ludvík | 1658 |
Družstvo C - okresní přebor Karviná
Šach. | Jméno | Rtg | Typ |
---|---|---|---|
1 | Hanák Tomáš | 1915 | Z,V |
2 | Sikora Matouš | 1970 | Z,V |
3 | Semančík David | 1833 | Z |
4 | Barteček Ladislav | 1748 | Z |
5 | Brezík Petr | 1782 | Z,V |
6 | Crha Břetislav | 1788 | Z,V |
7 | Havlík Vlastimil | 1739 | Z,V |
8 | Adamčík Bohdan | 1630 | Z |
9 | Lipus Drahomír | 1466 | Z |
10 | Šejda Karel | 1579 | Z |
11 | Barcuch Radek | 1872 | V |
12 | Kunz Petr | 1709 | V |
13 | Brzezny Petr | 1832 | V |
14 | Kosňovský Radim | 1640 | V |
15 | Ptak Josef | 1000 | |
16 | Hradil Jiří | 1000 | |
17 | Brhel Zdeněk | 1323 | |
18 | Beran Luděk | 1000 | |
19 | Semančík Jiří | 1230 | |
20 | Beran Daniel | 1100 |
Družstvo D - okresní soutěž Karviná
Šach. | Jméno | Rtg | Typ |
---|---|---|---|
1 | Adamčík Bohdan | 1630 | Z,V |
2 | Lipus Drahomír | 1466 | Z,V |
3 | Šejda Karel | 1579 | Z,V |
4 | Ptak Josef | 1000 | Z |
5 | Hradil Jiří | 1000 | Z |
6 | Brhel Zdeněk | 1323 | Z |
7 | Semančíková Lucie | 1000 | |
8 | Beran Luděk | 1000 | |
9 | Adamčík Jan | 1351 | |
10 | Semančík Jiří | 1230 | |
11 | Beran Daniel | 1100 | |
12 | Budník Radek | 1097 |